У Польщі порахували кількість українських заробітчан

Кількість українських заробітчан у Польщі постійно зростає

У Польщі працюють понад мільйон трудових мігрантів. З них – майже 900 тисяч українців. Об этом сообщает news-ua.name со ссылкой на СМИ.

Заступник директора департаменту економічного аналізу Нацбанку Польщі Яцек Котловський розповів, що напруга на ринку праці Польщі дещо зменшується за рахунок напливу іммігрантів, пише rmf24.pl.

До речі: Все більше українців стають керівниками у Польщі

Експерт зазначив, що також є багато заробітчан з Білорусі. Пересічний мігрант з України чи Білорусі працює у Польщі близько 7 місяців.

Як у Польщі порахували заробітчан?

Кількість трудових мігрантів у Польщі Нацбанк країни підрахував на підставі виданих робочих віз, карт поляка, дозволів на тимчасове чи постійне проживання в Польщі, довідок працедавців про працевлаштування іноземців, а також кількості офіційно застрахованих іноземців.

Згідно з соціологічними дослідженнями кожен 3 працівник з України хоче залишитися в Польщі.

До речі, упродовж 2018 року Польща видала понад 300 тисяч дозволів на працевлаштування громадянам держав – не членів Євросоюзу. Більше за Польщу в ЄС таких дозволів не видавала жодна країна.

Довідка. Кількість українців від початку 2019 року скоротилася на 1,5 мільйона осіб. Наразі з України виїжджає більше людей, аніж приїжджає. Смертність також вища, аніж народжуваність. Детальніше – тут.

Зверніть увагу: Двох чоловіків з Тернопільщини знайшли мертвими в холодильній камері в Польщі


Джерело статті: “http://24tv.ua/u_polshhi_porahuvali_kilkist_ukrayinskih_zarobitchan_n1233225”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя