Ледь не втратив свідомість: Відомий шефкухар ласував гуцульськими наїдками

news-image: Ледь не втратив свідомість: Відомий шефкухар ласував гуцульськими наїдками
Переможець проекту «МастерШеф» Євген Клопотенко побував у селі Топільче, що на Верховинщині.

Там українського кулінарного експерта приймала сімя Романюків. Враженнями від візиту Євген Клопотенко поділився в мережі. Об этом сообщает ukr-hvylya.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Це справжні гуцули. Здивування, любов, повага, любов, захват, любов, любов, любов. В якийсь момент я подумав, що втрачу свідомість від емоційного піднесення. Мене кидало в жар та трясло, я відчував брак кисеню там, де повітря дзвенить від чистоти", — написав шефкухар.

Село Топільче — місце, де бережуть традиції, носять гуцульське вбрання та лунають співанки. За словами Клопотенка, додому він назбирав дикої м‘яти та свіжого ялівцю.

"З’їв боречники. Для них беруть відварну картоплю, кукурудзяне та пшеничне борошно, змішують та випікають у печі. Іноді викладають шарами з бринзою та роблять пиріг. А ще дізнався секрет приготування хліба у печі та знайшов трушну українську гуслянку, про яку мріяв більше року. Це щось типу йогурту, але крутіше. Тепер от везу літрову банку з закваскою додому, щоб зробити гуслянку у 100 років тому вперед.

Я закохався. Вперше та знов. Зараз їду в потязі назад в Київ та відчуваю, як моє божевільне серденько вибиває груди. Не думав, що відчувати так багато любові всередині — можливо", — написав Євген Клопотенко..

До теми: Євген Клопотенко у Франківську представить «Нове шкільне харчування»

Скандал навколо оновленого меню для учнів франківської школи

Італійським «болоньєзе» сьогодні годували дітей в Угорницькій школі

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/led-ne-vtratyv-svidomist-vidomyy-shefkuhar-lasuvav-guculskymy-naidkamy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя